Menu główne

Kontakt

sklep@myszkaagata.pl

+48 22 659 4443

Aktualności

Życzę cudownego roku 2024! Pełnego śmiechu, kreatywności i ekscytujących przygód (również tych artystycznych).
Składam wszystkim życzenia zdrowych, rodzinnych i błogosławionych świąt Bożego Narodzenia. Aby ten czas upłynął spokojnie, przepełniony radością i nadzieją, w gronie najbliższych. Wasza Myszka Agatka...
Wosk Stockmar
Kochani, czy lubicie świętować urodziny? A zdarzyło Wam się celebrować setny jubileusz? W ubiegłym roku obchodziliśmy setną rocznicę założenia doskonale Wam znanej i lubianej firmy Stockmar.
Polecam Państwu kameralny kurs pracy z własną biografią. 
Jestem bardzo zaskoczona, ale i radosna, bo Myszka Agata dostała propozycję wystawienia się na Jarmarku św. Cecylii w Zakopanem i to... w .. Pracowni Targowiska Instrumentów!
#targowiskoistrumentow #festivalmazurki"Stoisko Myszki Agatki to instrumenty dla dzieci.  Waldorfskie szkoły, przedszkola i nie tylko waldorfskie - poszukują tych dźwięków.
Aniołek z runa
Tym razem nastąpi zagadka przyrodnicza  czyli z mojej ulubionej dziedziny.  Dla mnie  łatwa, ale dla wielu może okazać się trudna. Nie mam za bardzo pojęcia.
Z okazji stulecia pedagogiki waldorfskiej Austriackie Forum Kultury w Warszawie, ul. Próżna 7/9 zaprasza na wystawę i prelekcje.
Dalsza część warszawskich obchodów setki waldorfa - tym razem w Wawrze w niedzielę 19 maja 2019. Program jest tak rozbudowany, że najlepiej spójrzecie po porostu na plakat.
A okazji dostojnej setki pedagogiki waldorfskiej, Uniwersytet Warszawski zaprasza na międzynarodową konferencję pt. "Wychowanie do strachu czy wychowanie do wolności?".
Uwaga! Myszka Agata wyjeżdza na kilkudniowy, wiosenny odpoczynek. W związku z tym od środy 10 do niedzieli 14 kwietnia 2019 roku nie bedę obsługiwać zamówień internetowych. Również sklep stacjonarny...
Kto da więcej? Kto da mniej? A kto zgadnie ten cudny kalendarz zgarnie! W Nowy Rok moja rodzina utknęła na przeglądaniu zdjęć różnych z naszego „domowego archiwum”. Ja wyszperałam dla Was takie oto...