Menu główne

Kontakt

sklep@myszkaagata.pl

+48 22 659 4443

W wolnej chwili

Szczęśliwego Nowego 2017 Roku
A w wolnej chwili zapraszam na warszawskie Szczęśliwice. Nazwa piękna i park piękny. Choć młody i słabo zadrzewiony, można tu spotkać mnóstwo ptaków, nawet gatunki bardzo rzadkie.
… choć bez cukru, jajek i mleka.
Drodzy klienci, znajomi i przyjaciele Myszki Agaty! Życzę Wam i sobie również, aby ten Nowy Rok 2015 był pełen radości i owocnych trudów, ale przeplatanych spokojnymi okresami relaksu i odpoczynku.
Obiecałam zagadkę i jest zagadka. Tym razem przyrodnicza. Szczerze mówiąc, nie wiem czy jest łatwa, czy trudna i dlatego na wszelki wypadek mam przygotowane podpowiedzi.
Zdrowo jest jeść nie tylko lokalnie, ale również to, co rośnie dosłownie wokół nas. Chodzi o to, że te chwasty, które nas „lubią”, zawierają właśnie to, czego nam najbardziej potrzeba. Gorzej tylko,...
Tak jak obiecałam, podzielę się z Wami najprostszym sposobem na domową uprawę kiełków. Nie wymaga on ani ziemi, ani tak zwanej kiełkownicy.
Wielkanoc już tuż tuż, dlatego mam dla Was świąteczną zagadkę.
Przy okazji tak dostojnego Święta Trzech Króli, życzę wszystkim i radości z wędrowania, i owocnych rezultatów naszych poszukiwań. Oby ten Nowy 2014 Rok zaskoczył nas pozytywnie. A możne i my też go...
Dzisiaj o zieleninie jeszcze raz, tym razem z konkretnym przepisem, bo naprawdę warto jeść to co zielone i nie zatrute, co wyrosło bez wsparcia pestycydów.