Menu główne

Kontakt

sklep@myszkaagata.pl

+48 22 659 4443

Blog

Polecam Państwu kameralny kurs pracy z własną biografią. 

Jestem bardzo zaskoczona, ale i radosna, bo Myszka Agata dostała propozycję wystawienia się na Jarmarku św. Cecylii w Zakopanem i to... w .. Pracowni Targowiska Instrumentów!

#targowiskoistrumentow #festivalmazurki
"Stoisko Myszki Agatki to instrumenty dla dzieci.  Waldorfskie szkoły, przedszkola i nie tylko waldorfskie - poszukują tych dźwięków.

Farby akwarelowe Stockmar

Wreszcie znalazłam czas i przedstawiam Wam moją ostatnią,  kalendarzową zagadkę Anno Domini 2020.
Czy jest trudna? Chyba tak, ale Wy przecież doskonale dajecie sobie radę z trudnymi pytaniami :)

Aniołek z runa

Tym razem nastąpi zagadka przyrodnicza  czyli z mojej ulubionej dziedziny.  Dla mnie  łatwa, ale dla wielu może okazać się trudna. Nie mam za bardzo pojęcia.

Dziś pytanie jest proste i krótkie:

Alabaster

  Obecnie podgrzewanie nie jest w modzie, ale może znajdą się chętni na jeszcze ciepły, nowiutki kalendarz ścienny od Stockmara na 2020 rok?

Z okazji stulecia pedagogiki waldorfskiej Austriackie Forum Kultury w Warszawie, ul. Próżna 7/9 zaprasza na wystawę i prelekcje.

Dalsza część warszawskich obchodów setki waldorfa - tym razem w Wawrze w niedzielę 19 maja 2019. Program jest tak rozbudowany, że najlepiej spójrzecie po porostu na plakat.

A okazji dostojnej setki pedagogiki waldorfskiej, Uniwersytet Warszawski zaprasza na międzynarodową konferencję pt. "Wychowanie do strachu czy wychowanie do wolności?".