Księga gości

Wasze opinie

Anna Moniczewska
Polecam Gorąco! Zamówione produkty świetnej jakości, zgodne z opisem, można tu dostać to, co niedostępne nigdzie indziej w pl. sklepach online. Ponadto bardzo dobry kontakt z P. Kingą.Jeszcze raz polecam.
Anna Moniczewska
poniedziałek, 16 luty, 2015
Gorąco polecam!
Wszystko w jak najlepszym porządku. Świetne towary, bardzo szybka i bezpiecznie zapakowana przesyłka, powiadomienia na każdym etapie transakcji. Pierwszy raz robiłam tu zakupy, ale z pewnością będę tu zaglądała częściej. Jak najbardziej polecam wszystkim, bo ja jestem bardzo zadowolona. Dziękuję i pozdrawiam :)
Wioletta Wysocka
piątek, 20 luty, 2015
kredki, wełenki i materiały
Sklep godny uwagi. Oryginalne i ciekawe produkty zwłaszcza kredek woskowych, drewnianych zabawek dla dzieci. Na uwagę zasługują także wełenki farbowane naturalnymi barwnikami, a także materiały do szycia lalek. Polecam przez duże P!
Aleksandra Kwiek
czwartek, 12 Marzec, 2015
Szycie lalek
super tkaniny na lalkii oczywiście włóczki na włoski. Bardzo dobry kontakt. Naprawdę bardzo profesjonalna obsługa. Gorąco polecam. Na pewno tu wrócę.
Magdalena Katarzyńska
wtorek, 31 Marzec, 2015
Lalki kolekcjonerskie
Niezmiernie mnie cieszy fakt poszerzenia asortymentu z kategorii "szycie lalek" - w końcu jest szansa na zakupy krajowe. :) Kontakt ze Sprzedawcą idealny - błyskawiczna reakcja i pomoc - dziękuję pięknie. Zakupy na najwyższym poziomie ze szczodrym gratisem bardzo przydatnym jak dla mnie. Dziękuję najmocniej. :)
Anna Szkudlarska
piątek, 22 Maj, 2015
zamówienie
Zamówienie zostało zrealizowane bezproblemowo, a zamówione materiały na lalkę spełniają moje oczekiwania. Już się nie mogę doczekać aż zacznę szyć.
Renata Błachut
piątek, 17 Lipiec, 2015