Menu główne

Kontakt

sklep@myszkaagata.pl

+48 22 659 4443

Blog

Bardzo często, przy wyborze pierwszego pióra dla dziecka, stajemy przed dylematem "które wybrać?" Odpowiedzieć można próbować różnie, jednak zazwyczaj jest jeden dominujący czynnik - kwestia gustu lub przekonań osoby uczącej dziecko.

Życzę cudownego roku 2024! Pełnego śmiechu, kreatywności i ekscytujących przygód (również tych artystycznych).

Składam wszystkim życzenia zdrowych, rodzinnych i błogosławionych świąt Bożego Narodzenia. Aby ten czas upłynął spokojnie, przepełniony radością i nadzieją, w gronie najbliższych.

Wasza Myszka Agatka!

 

Grudzień to idealny moment, żeby odkryć z dzieckiem nowe techniki, które przez resztę roku wydają się niespecjalnie interesujące. Robenie ozdób na choinkę nie musi oznaczać tylko łańcucha z papieru kolorowego!

Wielkimi krokami zbliża się Mikołaj oraz Gwiazdka, więc elfy w Myszce Agacie nie próżnują!

Wosk Stockmar

Kochani, czy lubicie świętować urodziny? A zdarzyło Wam się celebrować setny jubileusz? W ubiegłym roku obchodziliśmy setną rocznicę założenia doskonale Wam znanej i lubianej firmy Stockmar.

Polecam Państwu kameralny kurs pracy z własną biografią. 

Jestem bardzo zaskoczona, ale i radosna, bo Myszka Agata dostała propozycję wystawienia się na Jarmarku św. Cecylii w Zakopanem i to... w .. Pracowni Targowiska Instrumentów!

#targowiskoistrumentow #festivalmazurki
"Stoisko Myszki Agatki to instrumenty dla dzieci.  Waldorfskie szkoły, przedszkola i nie tylko waldorfskie - poszukują tych dźwięków.

Farby akwarelowe Stockmar

Wreszcie znalazłam czas i przedstawiam Wam moją ostatnią,  kalendarzową zagadkę Anno Domini 2020.
Czy jest trudna? Chyba tak, ale Wy przecież doskonale dajecie sobie radę z trudnymi pytaniami :)